O nás a naše záruky

Chytré hodinky Madvell

U produktů značky Madvell je pro nás největší prioritou kvalita výroby, precizní zpracování a spokojenost zákazníka. Abychom podtrhli kvalitu, za kterou si stojíme, poskytujeme rozšířenou 3 letou záruku na veškeré naše produkty a kompletní záruční i pozáruční servis. Zvýšený důraz klademe na to, aby každý uživatel si mohl dopřát kvality našich produktů. Proto jsou chytré hodinky Madvell plně kompatibilní se všemi mobilními telefony s operačním systémem Android a iOS.

Jak naše 3 letá záruka funguje? V případě, že kdykoliv během 3 let zjistíte, že Vaše hodinky nefungují správně, tak nám je jednoduše pošlete a my vaši reklamaci vyřešíme maximálně do 5 pracovních dní! Již nebudete čekat 30 dní a doufat ve výměnu či opravu, na Madvell se můžete spolehnout!

Veškeré naše chytré hodinky jsou plně lokalizované do českého jazyka. Samozřejmostí jsou kompletní podrobné české manuály přímo v balení. V balení také vždy najdete nabíjecí adaptér do zásuvky.

Zde jsou některé vaše recenze na portálu Heureka.cz a nebo na Firmy.cz, moc vám děkujeme!

 

recenze1

Vytváříme nové spojení mezi důvěrou zákazníka a chytrými hodinkami, vytváříme nový svět kvalitního servisu, péče o zákazníka a skvěle vyrobené produkty.

recenzefirmy