Adaptér do sítě USB-C/A 30W Madvell černá

Značka: Madvell

Univerzální malý nabíjecí adaptér značky Madvell se skvělým výkonem 30W. Lze použít k dobíjení mobilních telefonů, sluchátek, notebooku a ostatních multimediálních zařízení. Podporuje rychlonabíjení QC3.0, Power Delivery 3.0. Funkce 4Safe - ochrání proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí, je tak ideální pro nabíjení přes noc. Automaticky detekuje připojené zařízení a optimalizuje distribuci výkonu. Malý ale výkonný adaptér.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
299 Kč –33 % 198 Kč
Adaptér do sítě USB-C/A 30W Madvell černá
Značka: Madvell
cerna3
Letní výprodej
299 Kč –33 %
cestina
České menu hodinek i aplikace
hodinky jsou vždy v češtině včetně návodu v balení
garance do doručení
Doručení do 2. dne
na 9000+ výdejních míst nebo kurýrem
Ověřeno zákazníky
Děkujeme za vaše hodnocení!
vaše spokojenost je naše priorita, děkujeme za vaše hodnocení!
záruka
Rozšířená 3 letá záruka
kompletní záruční i pozáruční servis

Univerzální malý nabíjecí adaptér značky Madvell se skvělým výkonem 30W. Lze použít k dobíjení mobilních telefonů, sluchátek, notebooku a ostatních multimediálních zařízení. Podporuje rychlonabíjení QC3.0, Power Delivery 3.0. Funkce 4Safe - ochrání proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí, je tak ideální pro nabíjení přes noc. Automaticky detekuje připojené zařízení a optimalizuje distribuci výkonu. Malý a kompaktní adaptér se skvělým výkonem.

Vstupní napětí: 100-240V 50/60hz 0.8A

Výstupní napětí: USB-A nabíjecí výkon 18W, USB-C nabíjecí výkon 30W

 

Vyrobeno pro rychlé nabíjení

Madvell adaptér 30W jsme pro vás připravili tak, aby splnil nové nároky rychlého nabíjení vašich zařízení. Nechybí podpora standardů rychlonabíjení Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, FCP, AFC, BC1.2 či Huawei SCP. Nabíjení je až o 80 % rychlejší v porovnání s klasickým USB nabíjením.

nabijeni

 

Dva výstupy, skvělé výkony

Výkonná nabíječka 30W disponuje dvěma konektory – USB-C (30 W) a USB-A (18 W). Zařízení je detekované pomocí chytré technologie a výstupní výkon přesně limitován podle potřeby daného zařízení.

výkony2

 

Malé tělo ale velký výkon

Adaptér Madvell 30W patří svými rozměry mezi malé a lehké adaptéry a to jej činní skvělým parťákem na cesty do kabelky, nebo do batohu. Svým výkonem 30W ale poskytne okamžité a rychlé nabíjení kdykoliv a kdekoliv.

bila rozmery

 

Bezpečnost na prvním místě

Nabíjejte bez obav – nabíječka Madvell 30W je opatřena speciálním bezpečnostním okruhem, který umožňuje fungování bez obav i při několika hodinové zátěži na plný výkon. Samozřejmost je bezpečnostní ochrana proti přetížení, přehřátí, zkratu a přepětí. Tělo nabíječky je vyrobeno z velmi pevného a nehořlavého plastu, který zaručuje maximální bezpečnost při jakékoliv manipulaci.

Rychlost nabíjení závisí také na schopnosti nabíjeného zařízení, jakým maximálním výkonem může být nabíjeno. Pokud nabíječka disponuje větším výkonem, než jaký podporuje zařízení, dodávaný výkon se automaticky sníží a zařízení není nijak poškozováno.

Kategorie: Nabíjecí adaptéry
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 0.063 kg
Vstupní napětí: 100-240V 50/60hz 0.8A
? Výstupní napětí USB-A: 18W
? Výstupní napětí USB-C: 30W
Ochrana proti přehřívání: ANO
Ochrana proti přepětí: ANO
Ochrana proti zkratu: ANO
Nabíjení dvou zařízení současně: ANO
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: